Minu suur soov on olnud pikalt oma stuudio ning ühtlasi ka seetõttu, et saaksin tuua Teieni võimaluse tulla ja teha neid võrratuid kehatooteid ise samamoodi.  Nüüd aga on see võimalik!

Minu üheks suurimaks sooviks on luua midagi, mis on inimestele tõepoolest oluline ja vajalik. Seega, kui tulin mõttele teha ise kehahooldustooteid, mis on aidanud minu naha eest hoolitseda, leidsin, et see saab olla kasulik ka teistele. Sealt saigi alguse kõikide nende võrratute toodete tootmine ja müük. See teekond on olnud nii põnev, seega tuli ette võtta järgmine samm – töötoad ja koolitused.

Sellest hetkest, kui minu pähe jõudis soov luua oma stuudio, teadsin ka, et need ruumid peavad võimaldama töötubade loomist. Ruum, kuhu saavad tulla sõbrannad-lähedased, üks punt ägedaid inimesi, kes tahavad luua midagi päriselt ise ja sellist, mis kirjeldab neid endid kõige rohkem. Milleks hoida seda võrratut maailma iseendale, kui mul on võimalus seda jagada?

Alates veebruarist 2024 avan Kaunitari Ilustuudios võimaluse tähistada enda tähtsaid sündmusi – on need siis sünnipäevad, beebipeod, tüdrukute õhtud või muud seltskonnaüritused. Viin läbi ühe mõnusa töötoa, kus saame koos meisterdada kas kehavõid, -koorijat, kreemi, huulepalsameid, seepe või küünlaid – valikut on ning kõik need sündmused saavad olema väga meeldejäävad!